KALİTE YÖNETİMİ

Özyaşar yönetimi, ürün ve hizmet kalitesinin müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak mümkün olan en üst seviyede tutulmasını sağlayacak sistematik ve çözüme odaklı politika, metot ve prosedürlerin hayata geçirilmesini ilke edinmiştir.

Bu çerçevede, öncelikle, iş ortaklarımız olan müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin, en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın ve içinde yaşadığı toplumun ihtiyaç ve beklentilerini belirler ve bu ihtiyaç ve beklentileri maksimum düzeyde karşılamaya yönelik birbirini tamamlayan iş süreçleri oluşturur ve faaliyete geçiririz.

Oluşturulan süreçlerin belirlenen amaca uygunluğu ve etkinliği sistematik olarak ölçülür, analiz edilir ve gerekli iyileştirmeler hızla hayata geçirilir. Sürekli gelişim ve ilerleme felsefemizin bir parçası olarak her zaman hassasiyetle takip ettiğimiz bu sistematik, farklı kategorilerdeki tüm işlerimizde bize yol göstermektedir.

ÜRÜN VE HİZMETLER

Toplam Kalite Yönetimi anlayışımız çerçevesinde, tüm üretim süreçlerimiz, TSE & TSEK ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi…

Detaylı Bilgi

EĞİTİMLER

Özyaşar, sürdürülebilir bir kalite yönetiminin temininde insan faktörünün önemini her zaman göz önünde bulundurmuştur.

Detaylı Bilgi

ÇEVREMİZ

Özyaşar, içinde yaşadığımız çevrenin ve yaşamın vazgeçilmez doğal kaynaklarının korunması, çevre kirliliğine karşı her türlü önlemin…

Detaylı Bilgi

Yukarı