¿Como Puedo Ayudarte?
Ahmet ÇOKYAŞAR

Fundador y Presidente Honorario

Ahmet Çokyaşar nació en Darende en 1941 y empezó a comerciar desde muy joven. Después de iniciar el negocio de hardware en Adana en 1953, comenzó su vida industrial mediante el establecimiento de Özyaşar Wire and Galvanising San. A.Ş. en 1973 en Estambul y comenzó su vida industrial.


Las empresas del grupo establecidas por Ahmet Çokyaşar, que operan en campos como la galvanización de alambre, diversos alambres y la producción de cuerdas, constituyen hoy el grupo industrial con cerca de 700 empleados e instalaciones de producción de alta capacidad.


Durante medio siglo, manteniendo una ética empresarial superior y unos principios de trabajo honestos y protegiendo sus valores, ha actuado con el objetivo de convertir sus empresas en una marca mundial en todos los ámbitos en los que opera.


Ahmet Çokyaşar es uno de los fundadores y miembro del Consejo de Administración de la Fundación Darendelis de Caridad, Educación y Cultura.

Mensaje de la Junta Directiva

Onursal Başkanımız Sayın Ahmet Çokyaşar’ın tanımladığı ve hayata geçirdiği ilkeleri sürdürerek ilk yarım yüzyılımızı geride bıraktık. Bugün 700’ü aşan çalışanımız, kazandığımız deneyim ve koruduğumuz dinamizm ile büyümeye, gelişmeye devam ediyoruz.


Değişime önem veriyoruz; çünkü sadece değişime ayak uyduranların geleceğe emin adımlarla yürüyeceğine inanıyoruz. İlk günden bu yana en güçlü yönlerimizden biri, temel ilkelerimize sadık kalarak her zaman daha iyisi için çalışmak. Bu sayede modern teknolojiye dayalı, rekabet gücü yüksek yeni tesislerimizde dünya standartlarında üretim yaparak katma değerli ürünler geliştiriyoruz.


Geleceğin teknolojisini benimsemek, dijital dönüşüm süreçlerini hızla hayata geçirmek önceliklerimiz arasında yer alıyor. Teknoloji yatırımları çerçevesi içinde, blok zinciri, yapay zeka ve endüstriyel nesnelerin interneti konularında stratejik çalışmalarımız devam ediyor.


Motivasyonumuzu, ülke ekonomisine sağladığımız katkıyı artırmak ve çalışanlarımıza daha çok değer katma bilincinden alıyoruz. Müşterilerimizle, iş ortaklarımızla ve çalışanlarımızla, ortak değerler üzerine kurulu büyük bir dayanışma içinde ekonomimize destek oluyoruz.


Kazandıklarımızı tekrar yatırıma ve sosyal projelere yönlendirerek, topluma karşı sorumluklarımızı yerine getiriyoruz.


Faaliyet gösterdiğimiz her alanda, yüksek teknolojiye dayalı, esnek üretim kabiliyetine sahip, katılımcı, yeniliğe ve gelişmeye açık, çevreye duyarlı, sürdürülebilir ve yalın iş yapma şeklimizle, ülkemizde ve dünyada öncü bir şirket olma hedefimiz doğrultusunda yolculuğumuza devam ediyoruz.


Çokyaşar Ailesi olarak, başta çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza, 51 yıllık iş hayatımızda bizlere kazandırdıkları değerler için teşekkürlerimizi sunarız.


Yönetim Kurulu

Presidente de Honor Junta Directiva