Size nasıl yardımcı olabilirim?
Çokyaşar Tel

Çokyaşar Tel

Çokyaşar Tel ve Galvanizleme A.Ş., 2001 yılında Adana’da tel ve tel ürünleri üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Dünya standartlarında üretim yapan, modern ve yeni makinelerle en yeni teknolojiyi kullanan, yüksek kaliteli ürünler sunan, sanayi sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Geniş ürün yelpazesiyle, yapı, çevre güvenlik sistemleri, tarım, hayvancılık, tekstil ve otomotiv sektörlerine hizmet vermektedir.

Çokyaşar Halat

Çokyaşar Halat

Çokyaşar Halat Makine Tel Galvanizleme A.Ş., 1996 yılında kurulmuş olan İzmit Çelik Tel San. Ltd.’yi 2008 yılında bünyesine katarak kendini yenilemiştir. Düzce Gümüşova’da faaliyetini sürdürmektedir. Çokyaşar Halat ürünleri, asansör, vinç, balıkçılık, mobilya ve otomotiv sektörlerinde kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Cokyasar Wire Industries

Cokyasar Wire Industries

Cokyasar Wire Industries, 2020 yılında Arnavutluk’ta tel ve tel ürünleri üretimi alanına adım atmış; Grubun deneyimi, sunduğu kaliteli ürünler ve iyi hizmet ile kısa zamanda bölgenin önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Galvanizli tel ve Galfan-ZnAl kaplı tel üretiminde modern tesis ve makine parkı ile müşterilerine yüksek standartlarda ürünler sunmaktadır. Stratejik konumu sayesinde, hızlı teslimat yapabilen CWI, müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak benimsemiştir.

Hakkımızda Yönetim Kurulu Stratejimiz