Merhaba ben Coozy,Size nasıl yardımcı olabilirim ?

Çokyaşar ailesi olarak, başarının temelinde her şeyden önce insan kaynaklarının geliştirilmesinde yattığına inanıyoruz.

Bu doğrultuda, sürekli olarak, İnsan Kaynakları Yönetim Süreçlerinin geliştirilmesi ve daha etkili olması için çalışıyoruz. 

Amacımız, güvenilir, etik değerlere bağlı, değişime açık, pazar odaklı, girişimci, yenilikçi, zorlayıcı hedefler belirleyen ve bunlara ulaşmak için yüksek tempoda çalışan, iş birliğine açık, katılımcı bireyler için keyifli ve mutlu bir çalışma hayatı sağlamak.

İşe Alım Politikamız

Köklü geçmişimizi, deneyimimizi ve uzmanlığımızı geleceğe taşıyabilecek, kurum kültürümüze hızla uyum sağlayacak, gelişime ve değişime açık, fark yaratmaya hazır adayları bünyemize katarak büyümeye devam ediyoruz. 


Seçme ve yerleştirme sürecimizde, yetkinliği ve potansiyeli yüksek genç mezun adaylara kariyer ve gelişim fırsatları sunuyoruz. 


Açık pozisyonlar için, şirket bünyesinde aranan yetkinliklere sahip adaylar varsa, onlara fırsat vermek önceliğimizdir.


İş başvuruları, internet ilanlarımızı cevaplayarak, web sitemiz üzerinden veya doğrudan İnsan Kaynakları departmanımıza yapılabilir. Başvurular, uzmanlarımız tarafından açık olan pozisyonlar için belirlenmiş kriterlere göre ön elemeden geçirilir. Kriterlere uygun adayları görüşmeye çağırır, en uygun adayı Çokyaşar Ailesine katmayı amaçlarız.

Eğitim Politikamız

Çalışanlarımızın eğitim ve gelişimine yaptığımız yatırımla hem bireysel hem de kurumsal anlamda fark yaratmayı, topluluğumuzun ve şirketlerimizin stratejik vizyonu ile uyum içinde ilerlemeyi amaçlıyoruz.


Çalışanlarımızın, kendi gelişimlerinin sorumluluğunu üstlenerek öğrenme, bireysel ve mesleki gelişim çabalarını destekliyoruz. Yöneticilerimizin koçluk ve mentorluk sorumlulukları alarak çalışanlarımıza rehberlik etmesi bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Ücret Politikamız

Ücret yönetimimiz; piyasa koşulları, şirketimizin büyüklüğü, uzun vadeli vizyonu göz önünde bulundurularak belirlenen ücret politikaları doğrultusunda, çalışanlarımızın iş kapsamları, performansları, şirket içi ve şirket dışı ücret adaleti gözetilerek yasalara uygun bir şekilde yürütülmektedir.

Bizimle Olmak İş Olanakları Çokyaşar Akademi